Bize Ulaşın
Kapat
Mesajınızın Konusu

E-Posta Adresiniz

Mesajınız
Kapat
Kapat
Adınız
Alıcı E-Posta

Virgül ile ayırarak birden fazla e-posta adresi yazabilirsiniz.
Mesajınız
 
Hediye Et, Mutluluğu Paylaş! www.hediyemo.com

Kapat
İlginiz için teşekkürler!
Tavsiye ettiğiniz markaları bünyemize dahil ettiğimizde sizi e-posta yoluyla bilgilendireceğiz.
Tavsiye Ettiğiniz Markalar
?
Facebook sayfamızı beğen Twitter'da takip et Pinterest
Hediyemo
HediyemoAnasayfa Hediye Seç Nasıl Çalışır? Hesabım

Facebook Arkadaşlarım

* veya facebook dışından birine göndermek için arkadaş seçmeden devam edin: tıklayın.
Sayfa:about
Hakkımızda
SSS
Türkiye'de ve Avrupa'da ilk, dünyada öncü servisi ile hediyemo, hediye göndermede yeni bir devir başlattı. hediyemo ile artık mesafeler ortadan kalkıyor, şehir hayatının getirdiği zamansızlık ve unutkanlık önemsizleşiyor; çünkü hediyeler anında sahibine ulaşıyor. hediyemo.com web sitesi veya hediyemo Facebook uygulamasına girerek sevdiklerinize oturduğunuz yerden Spa-masaj hediye edebilir, Yemek ısmarlayabilir, sektöründe lider en iyi 30 markaya ait Hediye Çeklerini ve 1000e yakın ürün seçeneğinden dilediğinizi gönderebilirsiniz; hem de hiç adres bilmeden! İster kendinizi şımartın, ister sevdiklerinizi: Seçtiğiniz hediye, istediğiniz kişinin cep telefonuna, e-posta adresine veya Facebook duvarına anında gönderilir!

"hediyemo" hediye vermenin en kolay, en hızlı ve en trendy yolu! Kendinize veya sevdiklerinize anında ve kolayca hediye gönderebilmenizi, yemek/tatlı/vb. ısmarlayabilmenizi sağlayan yenilikçi bir servis. Türkiye ve Avrupa'da ilk, Dünya'da öncülerden olan hediyemo, MobilHediyem.com adıyla Mayıs 2010'da hizmete açıldı. Kullanıcılarından gördüğü yoğun sevgi ve destekle kendini geliştiren MobilHediyem, Nisan 2012'de hediyemo adını alarak yepyeni bir adım attı.

hediyemo ile artık sevdiklerinize hediye göndermek hem çok eğlenceli hem de o kadar kolay ki nerdeyse çocuk oyuncağı!

hediyemo'nun getirdiği en önemli yenilik, satın alınan hediyenin alıcının fiziksel adresine değil, anında cep telefonuna gönderiliyor olması. Alıcı, hediyenin markasına göre cep telefonuna gelen hediye koduyla birlikte, dilediği zaman ister ilgili mağazaya uğrayıp fiziksel hediyesini alabiliyor, ister çağrı merkezini arayıp veya web sitesine girip hediyesini adresine getirtebiliyor. Sektöründe lider markalar ve 700'ü aşan hediye seçeneğiyle kullanıcılarına harika bir hediye gönderme deneyimi sunuyor.

hediyemo, hediye gönderirken hepimizin yaşadığı çeşitli zorluklara (son anda hatırlamak, kargo/kurye maliyeti, adres bilmemek, vb.) çözüm sunuyor. Para erişimi olmayan yakınlarınıza acil ihtiyaç gönderebilmeniz için bir çözüm oluyor (uzaktan evdeki çocuğuna veya cüzdanını kaybetmiş arkadaşına yemek ısmarlamak gibi).

hediyemo ile sevdiklerinize oturduğunuz yerden Sinema Bileti gönderebiliyor, Yemek Ismarlayabiliyorsunuz; Spa Masaj hediye edebiliyor, en kaliteli markaların Hediye Çeklerini ve Ürünlerini hediye olarak gönderebiliyorsunuz. Tek bilmeniz gereken ise göndereceğiniz kişinin Cep Telefonu numarası/ydı!

Şimdi hediyemo facebook uygulamamız ile birlikte kullanıcılar sevdiklerine hediyelerini sadece cep telefonuna değil, e-posta adreslerine ve hatta facebook duvarlarına da gönderebilecekler. Çok yakında hediyemo.com'da da!

Takdir, teşekkür etmek, kutlamak veya sadece içimden geldi demek hiç bu kadar anlamlı ve hızlı olmamıştı. Bunun için hediye göndereceğiniz kişinin sadece cep numarasını bilmeniz yeterli (facebook uygulamamızda e-posta adresini bilmeniz veya sadece facebook'tan arkadaşınız olması bile yeterli)!

1. hediyemo.com'a veya facebook uygulamamıza (https://apps.facebook.com/hediyemo) gelin,
2. Bir hediye seçin,
3. Göndermek istediğiniz kişinin cep numarasını ve özel notunuzu girin (facebook uygulamamızda cep numarasıne ek olarak e-posta adresini girebilir veya facebook arkadaşlarınızdan birine gönderecekseniz birşey girmeden sadece onun ismine tıklamanız yeterli)
4. Ve hediyeniz anında alıcının cep telefonuna SMS içinde ulaşır (veya facebook uygulamamızdan girdiyseniz, cep telefonuna, facebook duvarına veya e-posta adresine anında gider).

Gönderdiğiniz kişi ilk şaşkınlık anını atlattıktan sonra hediyesini gönderilen hediye kodunu paylaşarak markaya göre; ister ilgili markanın mağazasına dilediği zaman uğrayarak kolayca alır veya çağrı merkezini arayarak veya websitesinden adresini girerek istediği adrese zahmetsizce getirtebilir.

Aklınıza gelen eğlenceli hediye fikirlerinizi lütfen bizlerle paylaşın. hediyemo tamamen sizlerin, sevdiklerinizle gülümseyeceğiniz anları anında paylaşmanız için geliştirilmiştir.

hediyemo, işyerleri için mağaza trafiği artışı, yeni müşteri kazanımı ve ek iş potansiyeli yaratarak, verdiği hizmetlerle eğlenceli ve yenilikçi bir platform olarak değer katar.

hediyemo (önceki adıyla MobilHediyem), bir Mivento Bilişim A.Ş. servisidir. Mivento Bilişim, mobil ve internet alanlarında yenilikçi servisler geliştirerek bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için yaratıcı çözümler üretmeye odaklanmış yeni bir girişimdir. Silikon Vadisi ve Türkiye'de mobil ve internet servisler ve iş geliştirme konusunda tecrübeli ekibimizle global ölçekte fark yaratmak ilk önceliğimizdir.

hediyemo'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz uluslararası İnternet güvenlik standardı olan SSL altyapısı ile 128bit olarak şifrelenmiştir. Bu şekilde İnternet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesinin önüne geçilmiştir. Kredi Kartına ek olarak 35 TL ve altındaki hediye seçeneklerini Mobil Ödeme'yle de ödeyebilirsiniz.

Türkiye'nin yenilikçi hediye platformu hediyemo, TurkTechNet organizasyonuyla 200 girişimci firma arasından en iyi 10 Türk teknoloji firması listesine seçildi. Ayrıca TEPAV'ın (Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırmaları Vakfı) koordinatörlüğünde GEP-Türkiye tarafından düzenlenen 'Türkiye'nin En İyi Girişimleri İş Planı Yarışması'nda büyümekte olan şirketler kategorisinde 3.lük ödülüne değer bulundu.

Hakkımızda  |  Kullanım Koşulları  |  SSS  |  İletişim  |  © 2010 Mivento